۰۹۱۲۶۲۶۴۵۹۵
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

درباره ما

گروه مشاورین املاک شات ملک متشکل از مشاورین با سابقه حقوقی و املاک فعالیت خودرا در در سال ۱۳۹۷ به صورت تخصصی در استان مازندران آغاز نمود.

با پیشرفت تکنولوژی های روز و بهره گیری از آنها در زمینه خدمات املاک در سایر کشورها و خلاء محسوس این موضوع در کشور ما، برآن شدیم با تلفیق علوم مهندسی ، معماری، تصویربرداری ، اقتصاد ، حقوق، برنامه نویسی و فروش، خدماتی متفاوت را در زمینه املاک و متناسب با نیاز مشتریان این بازار ارائه نماییم.

بازدید املاک از راه دور به وسیله تصاویر مرسوم یک بازدید غیر واقعی است. خصوصاً اینکه ابزارهای تصویرسازی، یک دید غیر واقعی را با حذف نقاط ضعف ساختمانها و املاک ایجاد می کنند. متآسفانه به دلیل رقابتی بودن بازار املاک برخی از مالکین یا دلالان بر این کار غیر اخلاقی برچسب امری مرسوم و عادی زده اند.

دستاورد ها:

  • شما در بازدیدهای مجازی در شات ملک به کمک تکنولوژی های نوین و گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر در هر نقطه از دنیا که باشید می توانید حقیقت ملکی را که بازدید می نمائید بارها و بارها مورد مشاهده قرار داده و حتی به مشاوره با افراد معتمد خود بگذارید.
  • بررسی های حقوقی اسناد و مدارک املاک توسط وکلای پایه یک دادگستری مورد بررسی قرارگرفته و پس از تأیید ایشان، فایل ها در اختیار مشاوران شات ملک قرار می گیرند.
  • مشاورین شات ملک دلالان باز املاک نیستند. مشاوران در معنای واقعی کلمه وظیفه ارائه مشاوره متناسب با خواست و نیاز مشتریان شات ملک را عهده دار می باشند. تحلیل اقتصادی و رصد فرصت ها و تهدیدها در بازار املاک وظیفه روزمره مشاوران ما است.
  • کارشناسی قیمت املاک مانع از کمک دلالان املاک به افزایش قیمت در بازار املاک بوده و فایل های غیر کارشناسی هیچ جایگاهی در شات ملک نخواهند داشت.
  • برنامه نویسان مجموعه حداکثر تلاش خودرا در ساده سازی استفاده مشتریان از درگاه های ارتباطی با شات ملک به عمل آورده و این مهم هیچگاه متوقف نخواهد شد.
  • اقدامات منحصر به فرد مجموعه شات ملک در معاملات املاک با وجود شرایط خاص پاندمی ویروس کرونا که هرگونه سفر و ارتباط نزدیک تماسی را با خطر آفرین ساخته است مواجه ساخته است، تضمین کننده حفظ سلامتی متعاملین در شرایط کنونی می باشد.

 

شعار سازمانی:

                                                                                                                               در خانه بمانید!